Oglas

Džeko: Treba da se stidimo, od prvog do posljednjeg

author
N1 BiH
01. sep. 2017. 12:53
>
12:56
2017-08-31T201436Z_1285105953_RC1BCED36420_RTRMADP_3_SOCCER-WORLDCUP-CYP-BIH
Reuters | Reuters

“Izvinjavam se navijačima, nisu zaslužili ovo što su večeras vidjeli”, rekao je kapiten Edin Džeko nakon utakmice u kojoj je naš tim poražen od Kipra.

Oglas

Džeko ističe kako je dogovor na poluvremenu bio da se Kipranima ne dozvoli da dođu blizu gola, ali to se nije ispoštovalo, piše portal reprezentacija.ba.

Dogovorili smo se na poluvremenu, nakon rezultata 2:0 za nas, da im ne dozvolimo da dođu blizu gola, ali jednostavno sa ovakvim odnosom bilo je samo pitanje trenutka kad će postići golove. Kipar je na kraju zasluženo pobijedio, a mi treba da se stidimo svi od prvog do posljednjeg i da se dobro preispitamo”.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mrežaTwitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama