Oglas

Guardiola dovodi novo pojačanje

author
N1 BiH
03. dec. 2017. 17:48
>
17:52
GettyImages-630793708
Jan Kruger/Getty Images | Jan Kruger/Getty Images

Zima će biti burnija nego ljeto, Guardiola zna šta mu je činiti, a Pogba uskoro neće biti igrač koji najviše zarađuje u engleskoj Premier ligi. Gvardiola prelomio, ovo je zimsko pojačanje, a Siti će imati i najplaćenijeg igrača lige!

Oglas

Pep Guardiola ima problema sa povredama centralnih defanzivaca.

Upravo tu namjravaju da kupe igrača tokom zime i sve je izvesnije da će iz VBA stići Džoni Evans. Za njega bi to bio povratak u grad, a nikada nije ispunio očekivanja Uniteda, doduše u konkurenciji Vidića i Ferdinanda teško je bilo očekivati da dobije šansu, pišu sportske.net.

City je spreman da ponudi oko 35 miliona eura "Begisima" za kapitena Sjeverne Irske koji se uklapa u Pepove planove i stoper je koji ima mnogo iskustva u PL, bio bi od velike pomoći tokom proljeća.

Ovaj transfer City može sebi da priušti, na ljeto neće mnogo trošiti, ciljaju slobodne igrače poput Aleksisa Sančeza i eventualno Emre Džana.

Uz to, u narednih par mjeseci bi "Građani" trebalo da dobiju i najplaćenijeg igrača lige. Naime, Rahimu Sterlingu koji je procvijetao kod Guardiole će biti ponuđen novi ugovor - imaće preko 300.000 funti nedeljno i smijeniti Pogbu na čelu, biće igrač sa najvećim primanjima u Premijer ligi, makar do jleta, kada se očekuje dolazak Aleksisa Sančeza.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama