Oglas

FK Borac nije dobio licencu za nastup u Premijer ligi BiH

author
FENA
29. maj. 2018. 20:25
>
20:27
12822974_10153603669667979_1032321548_o
N1 | N1

Fudbalski klub Borac nije dobio licencu za takmičenje u Premijer ligi BiH za narednu sezonu.

Oglas

Drugostepena komisija odlučila je da Borac nije ispunio sve obaveze koje je morao prema ŠF Džaja. Taj problem postoji deset godina i sad je došao na naplatu, saopćeno je iz banjalučkog kluba.

''Definitivno nismo uspjeli, nismo bili u mogućnosti da platimo 600.000 KM u komadu. Nudili smo razne opcije, da platimo 160.000 odmah, a ostalo da riješimo kroz sporazum koji bi bio deponovan u savez'', rekao je potpredsjednik kluba Vico Zeljković.

Ovo nije kraj Borca, naveo je, te dodao da klub ima određene ideje i neke planove.

''Imamo tri opcije šta i kako dalje, jedna je takmičenje u Prvoj ligi Republike Srpske, druga je fuzija sa nekim od drugih klubova a treća je početak iz četvrte lige'', zaključio je Zeljković.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez dozvole. N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama