Oglas

City odbio da pošalje izvještaj o finansijskom fair-playu

author
Sport Klub
17. jan. 2019. 11:04
>
11:08
2018-03-04T181231Z_1945897010_RC195D1E0070_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-MCI-CHE
Reuters | Reuters

Manchester City odbio je da Evropskoj fudbalskoj federaciji objasni navode o kršenju pravila o finansijskom fair-playu, prenosi 'Guardian'.

Oglas

Ranije je 'Der Spiegel' objavio informacije o finansijskim prevarama Građana u periodu od 2013. do 2015. godine.

Engleski klub nije porekao tačnost informacija, ali je istovremeno izjavio da se optužbe temelje na hakovanim i ukradenim podacima. Stoga je klub odbio zahjtev UEFA da razjasni situaciju.

'Der Spiegel' je koristio informacije od čovjeka iz Portugala koji se zvao John i željeo je da ostane anoniman.

BBC je u četvrtak prenio da je u Budimpešti uhapšen Rui Pinto, jedan od hakera anonimnog portala 'Football Leaks'.

N1 pratite putem aplikacija za Android| iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook| Instagram i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama