City odbio da pošalje izvještaj o finansijskom fair-playu

Manchester City odbio je da Evropskoj fudbalskoj federaciji objasni navode o kršenju pravila o finansijskom fair-playu, prenosi 'Guardian'.
Oglas
Ranije je 'Der Spiegel' objavio informacije o finansijskim prevarama Građana u periodu od 2013. do 2015. godine.
Engleski klub nije porekao tačnost informacija, ali je istovremeno izjavio da se optužbe temelje na hakovanim i ukradenim podacima. Stoga je klub odbio zahjtev UEFA da razjasni situaciju.
'Der Spiegel' je koristio informacije od čovjeka iz Portugala koji se zvao John i željeo je da ostane anoniman.
BBC je u četvrtak prenio da je u Budimpešti uhapšen Rui Pinto, jedan od hakera anonimnog portala 'Football Leaks'.
N1 pratite putem aplikacija za Android| iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook| Instagram i UŽIVO na ovom linku.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas