Rasparao dres nakon što se posvađao sa navijačima svog kluba

Nogometaš brazilskog prvoligaša Internacionala Fabricio ušao je u nogometnu historiju jer je isključen zbog toga što se na terenu svađao sa navijačima, i to pristalicama svog kluba.
Oglas
[caption id="attachment_111752" align="alignnone" width="750"]
U 63. minuti Fabriciju je očito prekipjelo, prestao je igrati i otišao do tribine, gdje je psovkama i gestama odgovorio na uvrede. Sudac mu je pokazao crveni karton, a Fabricio se ni tada nije smirio, te je doslovce rasparao svoj dres i bacio ga.
Iz Internacionala su saopćili da je Fabricio "zbog nedostatka poštovanja prema klubu" suspendiran do daljnjega, a vjerovatno će uskoro i raskinuti ugovor.
http://www.youtube.com/embed/3S7ECjmhG1c
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas