Mario Pašalić od naredne sezone igra Ligu prvaka

Bivši igrač splitskog Hajduka Mario Pašalić će i narednu sezonu provesti na posudbi.
Oglas
Nakon što je potpisao za londonski Chelsea, Pašalić je otišao na posudbu u španski Elche gdje je odigrao 31 utakmicu.
Iduću sezonu će provesti u francuskom Monacu i pridružit će se Danijelu Subašiću. Chelsea je za njega platio 2.5 miliona eura Hajduku.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas