Oglas

Mario Pašalić od naredne sezone igra Ligu prvaka

author
Nedim Fejzić
03. jul. 2015. 12:58
>
13:01
mario-pasalic
Facebook | Facebook

Bivši igrač splitskog Hajduka Mario Pašalić će i narednu sezonu provesti na posudbi.

Oglas

Nakon što je potpisao za londonski Chelsea, Pašalić je otišao na posudbu u španski Elche gdje je odigrao 31 utakmicu.

Iduću sezonu će provesti u francuskom Monacu i pridružit će se Danijelu Subašiću. Chelsea je za njega platio 2.5 miliona eura Hajduku.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama