
Tačno u 18 sati na Gradskom stadionu u Banjaluci počela je Kup utakmica između Borca i Željezničara koju prave visoke mjere sigurnosti.
Oglas
Što zbog rivalstva, što zbog statusa utakmice visokog rizika, nadležni u Banjaluci nisu željeli ništa prepustiti slučaju.
Ranije danas, podsjećamo - na stadionu Tušanj došlo je do incidenta između navijača Slobode i Sarajeva, nakon kojeg su gosti morali napustiti stadion Tušanj.
U Banjaluku je danas doputovalo blizu 100 najvatrenijih navijača Željezničara. Nakon 20 minuta meča, Plavi sa Grbavice vode sa 2:0.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas