Oglas

Šta su navijači Želje poručili svojim igračima prije derbija

author
N1 BiH
24. apr. 2016. 19:13
>
19:21
13054802_1702245743385230_271418214_o
N1 | N1

Tribine stadiona Koševo na samom početku meča izgledale su impresivno, a navijači Željezničara u plavo-bijeloj koreografiji poslali su poruku svojim igračima.

Oglas

"Danas moraš sve od sebe da daš" - poručili su navijači Željezničara svojim ljubimcima.

Susret je na stadionu Asim Ferhatović Hase počeo u 17:00 sati, pred 12:00 ljudi, a sve vijesti oko vječitog derbija na Koševu, pratite putem N1 i portala N1info. 

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

pic.twitter.com/Y6CRlg3N42

— Emir Aletić - N1 (@EmirAletic) April 24, 2016

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama