Oglas

VIDEO| Navijači Borca blokirali centar Banjaluke

author
N1 BiH
13. maj. 2016. 23:43
>
23:51
Youtube
Navijači Borca blokirali centar Banjaluke | Navijači Borca blokirali centar Banjaluke

Navijači Fudbalskog kluba Borac blokirali su večeras centar grada na Vrbasu, a uz pjesmu i baklje, najavili su nedjeljni dvoboj protiv Viteza.

Oglas

Lešinari, kako sebe nazivaju pristalice bivšeg prvaka i osvajača Kupa Bosne i Hercegovine, znaju koliko je meč posljednjeg premijerligaškog kola važan pa su i na ovaj način najavili pune tribine Gradskog stadiona u Banjaluci.

Saobraćaj je nakratko bio obustavljen, a zbunjeni prolaznici su podržali grupu navijača aplauzima.

Inače, Borac mora pobijediti ukoliko želi zadržati šanse za opstanak u ligi. Pogledajte kako su ulice Banjaluke izgledale večeras.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama