Džeko uspješniji od Pirića: Dijamantu poništen gol, Fener slavio protiv Antalyaspora (VIDEO)

Nogomet 29. sep 202420:03 0 komentara

Fudbaleri Fenerbahcea pobijedili su Antalyaspor na gostovanju u okviru 7. kola Superlige Turske 2:0.

Poslije samo 120 sekundi meča, tim Josea Mourinha bio je blizu gola, ali je VAR poništio pogodak. Veysel Sari fudbaler domaćeg Antalyaspora izbacio je loptu sa gol linije, ali kasnije se vidi da lopta cijelim obim prešla gol. Pogledajte i sami.

Dušan Tadić doveo je Fenerbahce do prednosti u 63. minutu, na asistenciju Freda.

U nastavku i Džeko je pogodio mrežu kolege iz reprezentacije Pirića, ali je zbog minimalnog ofsajda gol poništen, tako da je Dijamant ostao na pet golova ove sezone.

Pitanje pobjednika je riješeno u 82. minuti. Kombinovali su Fred i Szymansky, zatim je Poljak proslijedio pas na stranu do Kostića, koji ubacuje a Thalisson Kelven pod pritiskom En Nesyrija pogađa vlastitu mrežu i vara Kenana Pirića.