Kiks Fenerbahcea protiv Samsuna: Džeko odigrao 80 minuta (VIDEO)

Nogomet 20. okt 202420:02 0 komentara

Fudbaleri Fanerbahce remizirali su 2:2 protiv Samsunspor na gostovanju meču 9. kola Turske Superlige.

Dušan Tadić doveo je tim Josea Mourinha do prednosti u 24. minutu, poslije katastrofalne reackije odbrane Samsuna.

Emre Kilinc na startu drugog dijela uposlio je Carla Holsea, a Danac je matirao Dominika Livakovića za poravnanje u 48. minutu.

Novo vodstvo istanbulskom timu osigurao je Saint-Maximin na asistenciju Tadića u 62. minutu susreta.

Konačnih 2:2 dvije minute prije kraja postavio je Soner Aydogdu.

Youssef En Nesyri zamijenio je u 81. minutu Edina Džeku. Bh. reprezentativac ostao je na pet golova ove sezone.

Fenerbahce sada ima 17 bodova iz osam mečeva na četvrtom mjestu, drugi je Bešiktaš sa tri boda više, a prvi Galatasaray sa 25 bodova i utakmicom više.

Haris Hajradinović odigrao je cijelu utakmicu u pobjedi 1:2, njegove Kasimpase protiv Alanyaspora.