Messi donio bod Interu: Osigurali su play-off, sada žele sačuvati prvu poziciju (VIDEO)

Nogomet 29. sep 202414:02 0 komentara
Nathan Ray Seebeck-Imagn Images

Bliži se kraj ligaškog dijela MLS šampionata, a u noći subote na nedjelju odigrano je 14 utakmica. Vodeći tim Istoka Inter Majami remizirao je na svom terenu protiv Charlottea 1:1.

Inter je obezbijedio plasman u play-off, a još malo mu treba da osigura prvu poziciju na Istoku. Sa druge strane na Floridu je došao Charlotte koji se grčevito bori za mjesto u doigravanju.

Poveli su gosti u 57. minutu preko Sviderskog. Ipak, 10 minuta kasnije Inter dolazi do izjednačenja.

Najveća zvijezda tima Lionel Messi postiže novi gol, 15. u ovoj sezoni i to na asistenciju Sergija Busquetsa. Rezultatom 1:1 završen je meč na Floridi.