Može li iko savladati Xabijev tim? Leverkusen ponovno u sedmoj minuti nadoknade izbjegao poraz! (VIDEO)

Nogomet 27. apr 202420:36 0 komentara

Fudbaleri Bayer Leverkusena i Stuttgarta podijelili su bodove u derbiju 31. kola njemačke Bundeslige rezultatom 2:2.

Nakon što je prvi dio završen bez pogodaka u drugom je viđeno mnogo više uzbuđenja, ali i četiri pogotka!

Stutrgart je za svega deset minuta došao do dva gola prednosti.

U 47. je Fuhrich donio prednost “Švabama”, da bi se nakon toga u listu strijelaca upisao i Undav.

Adli je u 62. smanjio prednost gostiju, ali se činilo kako će Leverkusen ipak upisati prvi poraz ove sezone u Bundesligi.

Ipak, da to en bude tako potrudio se Robert Andrich. Igrala se 97. minuta kada je Hincapie ubacio, a veznjak Apotekara pogodio za erupciju oduševljenja na tribinama.

Leverkusen je titulu ovjerio prije dva kola trijumfom nad Werderom (5:0), a nakon današnjeg susreta lider je sa 81 bodom. Stuttgart je 3. sa 64 boda i nastavlja pohod na Ligu prvaka naredne sezone.