Oglasio se trener Željezničara: "Ne možete vi biti toliko zlobni..."

Šef stručnog štaba Željezničara Nermin Bašić oglasio se nakon pobjede njegovog tima u duelu protiv Posušja.
Oglas
Željezničar je do pobjede stigao u finišu susreta. Prvo je pogodio Armin Hodžić, a ta situacija je izazvala ogromno nezadovoljstvo kod gostiju budući da je golu prethodilo igranje rukom igrača Želje.
https://n1info.ba/sport-klub/nogomet/sudijske-greske-u-banjaluci-i-na-grbavici-obiljezile-32-kolo-premijer-lige-bih/
Nakon utakmice, šef stručnog štaba Posušja Branko Karačić i jedan od najiskusnijih igrača Kenan Horić uputili su poruke nezadovoljstva, a Horić je u jednoj takvoj prozvao trenera Bašića.
https://n1info.ba/sport-klub/nogomet/karacic-razocaran-nermin-je-prije-par-kola-rekao-da-treba-probusiti-lopte/
Danas se trener Plavih oglasio i postavio fotografiju na društvenim mrežama uz opis:
"Ne možete vi biti toliko zlobni koliko ja mogu biti dobar prema vama. #poštujprotivnika #trener #igrac #klub.
“Budi mal i ponizan u pobjedama, a velik u porazima.”
Željezničar je ovom pobjedom stigao na prag izlaska u Evropu naredne sezone. U posljednjem kolu igraju protiv Slobode u Tuzli.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas