Oglas

Oglasio se trener Željezničara: "Ne možete vi biti toliko zlobni..."

author
N1 BiH
22. maj. 2023. 16:40
Nermin Bašić
N1/F.Z. | N1/F.Z.

Šef stručnog štaba Željezničara Nermin Bašić oglasio se nakon pobjede njegovog tima u duelu protiv Posušja.

Oglas

Željezničar je do pobjede stigao u finišu susreta. Prvo je pogodio Armin Hodžić, a ta situacija je izazvala ogromno nezadovoljstvo kod gostiju budući da je golu prethodilo igranje rukom igrača Želje.

https://n1info.ba/sport-klub/nogomet/sudijske-greske-u-banjaluci-i-na-grbavici-obiljezile-32-kolo-premijer-lige-bih/

Nakon utakmice, šef stručnog štaba Posušja Branko Karačić i jedan od najiskusnijih igrača Kenan Horić uputili su poruke nezadovoljstva, a Horić je u jednoj takvoj prozvao trenera Bašića.

https://n1info.ba/sport-klub/nogomet/karacic-razocaran-nermin-je-prije-par-kola-rekao-da-treba-probusiti-lopte/

Danas se trener Plavih oglasio i postavio fotografiju na društvenim mrežama uz opis:














"Ne možete vi biti toliko zlobni koliko ja mogu biti dobar prema vama. #poštujprotivnika #trener #igrac #klub.

“Budi mal i ponizan u pobjedama, a velik u porazima.”

Željezničar je ovom pobjedom stigao na prag izlaska u Evropu naredne sezone. U posljednjem kolu igraju protiv Slobode u Tuzli.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama