Pogledajte slavlje igrača i stručnog štaba Veleža nakon velikog trijumfa u Atini

Fudbaleri Veleža izbacili su AEK nakon boljeg izvođenja penala i tako se plasnirali u treće pretkolo UEFA-ine Konferencijske lige.
Oglas
Velež je u prvom meču na Grabvici slavio sa 2:1, a u uzvratu je izubio sa 1:0 u regularnom vremenu, nakon čega je susret otišao u produžetke, a nakon toga i penale.
Mostarci su u 'lutriji' imali više koncentracije i izborili su prolazak dalje.
Igrači i stručni štab u svlačionici Olimpijskog stadiona u Atini znali su proslaviti ovaj veliki evropski uspjeh, a snimak je objavljen na Facebook prezentaciji kluba iz Mostara.
Pogledajte kako je to izgledalo.
https://www.facebook.com/velez.fk/posts/2994222560844920
Naredni protivnik Veležu bit će tim Elfsborga, koji je izbacio Milsami.
Elfsborg je već u prvoj utakmici zakoračio u treće pretkolo kada je na svom terenu savladao Milsami sa 4:0, a večeras su ih na gostovanju razbili sa 0:5.
Tako će Rođeni igrati protiv švedske ekipe koja je obrukala Moldavce, a inače Milsami je u prvom pretkolu izbacio drugog bh. predstavnika Sarajevo.
Velež utakmica protiv Elfsborga očekuje već naredne sedmice, tačnije 5. augusta, a prvi susret se igra u Švedskoj. Revanš je zakazan za 12. august.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas