Reprezentativac Srbije odstranjen iz tima zbog sukoba

Veljko Birmančević, fudbaler praške Sparte, izbačen je iz tima zbog navodne svađe sa Tomašom Sivokom, menadžerom tima.
Oglas
Kako su prenijeli lokalni mediji, Birmančević i Sivok su se navodno posvađali nakon što je funkcioner tima iz prestonice Češke kritikovao igrače.
Tom prilikom Birmančević je ušao u raspravu sa njim kako bi zaštitio saigrače.
Epilog je njegovo odstranjivanje iz tima (preskočio meč protvi Banika iz Ostrave u porazu 3:1).
Nije poznato koliko dugo će odsustvovati, a prema zvaničnim informacijama Sparta ga je stavila na listu povrijeđenih igrača.
S druge strane, navijači su iskazali svoj stav i poručili da žele da Birmančević ostane:
╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad, pridružite nam se i na WhatsApp kanalu klikom ovdje
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas