Sramno skandiranje navijača Borca: “Ubij pede*a” (VIDEO)

Pred početak susreta 23. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Borca i Leotara ponovo su u centar pažnje dospjeli najvatreniji navijači banjalučkog tima, popularni "Lešinari".
Oglas
Oni su nastavili sa vrijeđanjem homoseksualaca, a na tribine su okačili transparent s natpisom: "Ubij, ubij, pede*a"
Večeras su u Banjaluci i napadnuti aktivisti nevladinih organizacija, na dan kada je policija Republike Srpske zabranila projekciju filma i panele u organizaciji "Bh. povorke ponosa".
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas