Polumaraton u Indiji: Najbolji na cilj stigli autobusem

Polumaraton u indijskom Bangaloreu koji je otvorio slavni Haile Gebreselassie, pretvorio se u pravu farsu nakon što su trojica najboljih atletičara u cilj stigla autobusom nakon što su pogreškom organizatora promašili stazu.
Oglas
[caption id="attachment_15032" align="alignnone" width="750"]
Kako bi se vratili na pravu stazu od gledatelja su posudili novac za autobusnu kartu. Na koncu su sva trojica diskvalificirana.
"Nikada u životu nisam doživio veće poniženje. Na mjestu gdje smo trebali skrenuti nije bilo suca pa je auto samo produžio. Kasnije smo se pokušali vratiti, no bilo je kasno," kazao je Soji Mathew, bivši azijski prvak u cross countryju.
Suresh Kumar Patel je na nedavnim azijskim igrama osvojio šesto mjesto na 10 km, a u Bangaloreu je bio jedan od glavnih kandidata za pobjedu u polumaratonu.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas