Zemljotres magnitude 6,7 u centralnom Japanu povrijedio je najmanje 39 ljudi, a stotine kuća je ostalo bez struje u ovom planinskom japanskom predjelu.
Policija je saopćila da je najmanje sedmero "opasno" povrijeđeno. Oko 500 seljana je bilo bez struje i vode u ovoj regiji, i najmanje jedna vozna linija je bila stopirana zbog klizišta.
Hakuba je bila najteže pogođena. Sedam kuća iz obližnjeg sela Otari je nestalo.
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare