Oglas

Rastu tenzije između Sjeverne Koreje i SAD-a

author
N1 BiH
24. sep. 2017. 10:34
>
10:36
RTX2F2VB
REUTERS/Lucas Jackson | REUTERS/Lucas Jackson

Nastavljaju se zaoštravati odnosi između Sjeverne Koreje i SAD-a.

Oglas

Naime, sjevernokorejski ministar vanjskih Ri Yong Ho poslova rekao je kako je neizbježan udar te zemlje na SAD nakon što su američki bombarderi preletjeli najsjevernije od demilitarizirane zone u 21. stoljeću, a sve to nakon tjedna u kojem su Donald Trump i Kim Jong-un razmijenili uvrede na osobnoj razini.

Kazao je kako Trumpove uvrede čine "posjet raketa kontinentalnom dijelu SAD-a neizbježnim".

Ri Yong Ho u svojem je govoru u UN-u američkog predsjednika Donalda Trumpa nazvao "mentalno poremećenim" i "predsjednikom zla".

Dodao je kako je "Trump u samoubilačkoj misiji", javlja BNO News.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama