
Najmanje 11 osoba je poginulo, a 42 su povrijeđene, od kojih 17 teže, u željezničkoj nesreći koja se dogodila na jugu Indije, saopćili su zvaničnici.
Oglas
Prema riječima ministra željeznica Sureša Prabue, stijena se odlomila s obližnjeg brda i izazvala iskakanje devet putničkih vagona i vagona s hranom.
Najmanje 42 osobe su hospitalizirane, a 17 je u teškom stanju, navela je policija.
Željezničke nesreće, koje su izazvane ljudskom greškom ili zbog zastarjelih vozova, su česte u Indiji, u kojoj se vozovima preveze dnevno 23 miliona ljudi, prenosi B92.
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas