
Pripadnici ISIS-a objavili su novu snimku na internetu. Ovog puta u kaveze su smjestili 17 zarobljenih Kurda i vozili ih ulicima.
Oglas
[caption id="attachment_83362" align="alignnone" width="750"]
Svi zarobljenici su u narančastim kombinezonima, a oko njih je gomila ljudi koja kliče i pozdravlja militante.
Vjeruje se da je najnovija snimka ISIS-a odgovor na nedavne snimke koje su objavili kurdski borci. Oni su pak po ulicama vukli tijela ubijenih vojnika ISIS-a.
http://www.youtube.com/embed/DCobNm8UFTU
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas