
Agencija za katastrofu Indonezije objavila je da je broj žrtava prošlosedmičnog zemljotresa i cunamija, koji je pogodio ostrvo Sulawesi, porastao na 1.649 ljudi.
Oglas
Portparol agencije Sutopo Purwo Nugroho kazao je da prema izvještajima koje dobijaju navodno je nestalo 265 ljudi. Dodaje kako je moguće da je još veći broj ljudi zatrpan ispod blata i ruševina srušenih građevina.
Nugroho je s novim podacima velike katastrofe, koja je zadesila ostrvo Sulawesi, izašao u subotu.
Katastrofa je pogodila grad Palu i okolnu oblast u provinciji Centralni Sulawesi prošlog petka. Područje je prvo pogodio snažan zemljotres magnitude 7,5 stepeni, a zatim i cunami.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook i UŽIVO na ovom linku.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas