Oglas

Počinje deportacija porodica koje u SAD borave ilegalno

author
Hina
22. jun. 2019. 09:42
>
09:45
MIGRANTI KOLONA
REUTERS/Ueslei Marcelino | REUTERS/Ueslei Marcelino

Američke imigracijske vlasti planiraju u nedjelju započeti veliku akciju deportiranja nedavno pridošlih obitelji koje su u Sjedinjenim Državama ilegalno, izvijestio je u petak list The Washington Post navodeći tri neimenovana američka dužnosnika.

Oglas

Očekuje se da će se operacija usmjeriti na do 2000 obitelji kojima je izdan nalog za deportaciju u čak 10 američkih gradova, među kojima su Houston, Chicago, Miami i Los Angeles, navodi Post.

Glasnogovornik Američke imigracijske i carinske službe odbio je komentirati rekavši: "Zbog osjetljivosti provedbe zakona i sigurnosti i zaštite pripadnika Američke imigracijske i carinske službe, agencija neće objaviti pojedinosti povezane s operacijama prije završetka ovih akcija".

Mark Morgan, obnašatelj dužnosti ravnatelja ICE-a, rekao je novinarima početkom ovoga tjedna kako agencija ima za cilj deportirati obitelji koje su primile naredbu za protjerivanje od američkog imigracijskog suda.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez dozvole. Program N1 televizije možete pratiti UŽIVOna ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama