Uništio macolom piceriju zbog dugova: Hvala, COVID-19 (VIDEO)

Jedan ugostitelj na Sardiniji uništio je svoju piceriju jer je shvatio da bi zapao u još veće dugove kad bi je nakon dva mjeseca karantina u Italiji otvorio, nego da je zatvori.
Oglas
https://twitter.com/MarcusGuion/status/1260503178992324608
On je u snimku koji je objavio na Facebooku rekao da je krivac za krizu korona virus.
"Ne mogu da otvorim ponovo lokal, hvala COVID-19", kazao je.
"Ne krivim nikoga, jednostavno ne mogu da nastavim. Iako je bila zatvorena, picerija me je koštala 3.000 eura mjesečno", naveo je.
Na snimku se vidi kako ruši unutrašnjost lokala macolom.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas