Oglas

Uništio macolom piceriju zbog dugova: Hvala, COVID-19 (VIDEO)

author
N1 Srbija
13. maj. 2020. 23:02
>
14. maj. 2020. 09:25
sasari
Printscreen | Printscreen

Jedan ugostitelj na Sardiniji uništio je svoju piceriju jer je shvatio da bi zapao u još veće dugove kad bi je nakon dva mjeseca karantina u Italiji otvorio, nego da je zatvori.

Oglas

https://twitter.com/MarcusGuion/status/1260503178992324608

On je u snimku koji je objavio na Facebooku rekao da je krivac za krizu korona virus.

"Ne mogu da otvorim ponovo lokal, hvala COVID-19", kazao je.

"Ne krivim nikoga, jednostavno ne mogu da nastavim. Iako je bila zatvorena, picerija me je koštala 3.000 eura mjesečno", naveo je.

Na snimku se vidi kako ruši unutrašnjost lokala macolom.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama