Oglas

Počeo protest u Beogradu

author
Beta
10. jul. 2020. 21:37
>
21:39
2020-07-09T181143Z_946025374_RC2UPH9ZFKAW_RTRMADP_3_HEALTH-CORONAVIRUS-SERBIA-PROTESTS
Reuters/Marko Djurica | Reuters/Marko Djurica

Stotinjak ljudi je večeras nešto poslije 19 sati zaustavilo saobraćaj ispred Skupštine Srbije, čime je počelo okupljanje na trećem po redu protestu protiv vladajućeg bloka.

Oglas

Prema ulazu u zgradu Skupštine Srbije se nalazi grupa demonstranata sa zastavama Srbije i majicama sa natpisima "Radovan Karadžić srpski junak".

Gradjani se okupljaju i u Novom Sadu, Nišu, Leskovcu, Pirotu i Vranju

Prva dva dva dana protesta obilježili su sukobi demonstranata sa policijom, a demonstranti su juče, na poziv koalicije Savez za Srbiju, sjedili cesti i trotoaru, čime su uspjeli da spreče potencijalne incidente koje su htjele da izazovu manje grupe prevashodno mlađih ljudi.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama