Oglas

Austrija: Majka ubila tri kćerke pa prijavila policiji

author
SRNA
17. okt. 2020. 15:02
>
15:05
nnss
Ilustracija | Ilustracija

Austrijska policija uhapsila je tidesetjednogodišnju ženu nakon što su u njenom stanu u Beču pronađena tijela tri maloljetne djevojčice.

Oglas

Žena je jutros oko 5.20 časova pozvala policiju i rekla da je ubila svoju djecu, te da želi da izvrši samoubistvo.

Policija je u stanu u kvartu Donauštat zatekla ženu koja je sebi nanijela povrede, a na licu mjesta pronađena su i tijela djece od devet i tri godine i od osam mjeseci.

Ljekari su pokušali reanimaciju najstarije djevojčice, ali bez uspjeha.

Istraga je u toku, a policija pokušava da utvrdi da li je žena u stanju da bude saslušana. Pozadina slučaja nije poznata, saopštila je policija.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama