Oglas

Dadilja ubila dijete i pokazivala glavu na ulici u Moskvi

author
N1 Srbija
29. feb. 2016. 12:29
>
13:07
zena
Youtube/Printscreen | Youtube/Printscreen

Žena obučena u crno, koja je osumnjičena da je ubila dijete koje je kao dadilja čuvala, a zatim njegovu glavu iznijela na ulicu i vikala "Ja sam terorista", uhapšena je nedaleko od stanice moskovskog metroa.

Oglas

Pojedini ruski mediji prenose da je žrtva bila četvorogodišnja djevojčica.

Kako prenosi Russia Today, žena je uzvikivala da je terorista i da će se raznijeti, a kada joj je prišla policija iz kese je izvadila dječju glavu. Vikala je i da je ubila dijete.

Policija je osumnjičenu privela i trenutno se nalazi na saslušanju.

Pojedini ruski mediji navode da je, nakon što je ubila dijete, osumnjičena zapalila stan u kom su se nalazile.

Specijalne jedinice za istragu su saopštile da su poslije gašenja požara, vatrogasci u jednom stanu pronašli tijelo djeteta od tri ili četiri godine.

Istražni komitet je objavio da je osumnjičena sačekala da roditelji napuste stan sa starijim djetetom, nakon čega je počinila ubistvo i zapalila stan.

Prema dosadašnjim podacima, osumnjičena je građanka jedne zemlje iz centralne Azije, u kasnim tridesetim godinama.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama