Oglas

Dvoje ljudi ubijeno, 11 ranjeno na koncertu u Austriji

author
Hina
22. maj. 2016. 12:06
>
12:38
austrija
Screenshot | Screenshot

Dvadesetsedmogodišnji muškarac ubio je dvoje i ranio 11 ljudi u Austriji nakon čega se ubio, objavila je policija u nedjelju.

Oglas

Muškarac se tokom noći posvađao s djevojkom u gradu Nenzingu u pokrajini Vorarlbergu, rekla je policija.

Nakon svađe oko 3 ujutro iz automobila je izvadio pušku i nasumice počeo pucati prema okupljenih 150 ljudi koji su prisustvovali koncertu, koji je organizirao motoristički klub.

Djevojka nije povrijeđena, rekla je policija.

Policija je potvrdila da je pucano iz puške no ne zna se tačno koliko je metaka muškarac ispalio.

"Još uvijek se ne zna tačan slijed događaja", rekao je policijski glasnogovornik.

Vlasti nemaju još podataka o stanju u kojemu se nalaze povrijeđeni, koji su smješteni u obližnju bolnicu.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama