Oglas

Došao na red online prijavom: Predsjednik Austrije tek sad dobio prvu dozu

author
N1 Hrvatska
09. apr. 2021. 17:11
000_96787X-e1617979818605-750x446
Izvor: Joe Klamar / AFP | Izvor: Joe Klamar / AFP

Alexander Van der Bellen objavio je na svom profilu na Twitteru da je u petak primio prvu dozu cjepiva protiv covida-19.

Oglas

U svom postu 77-godišnji predsjednik Austrije je naveo da je bila riječ o cijepljenju na jednom od punktova za masovno cijepljenje u Beču.

“Bio je to tek mali ubod i brzo je bilo gotovo”, napisao je.

Poručio je dalje da cijepljenje daje sigurnost.

"Nadam se da će uskoro biti dovoljno cjepiva tako da se cijepe svi koji to žele. Svako cijepljenje je važno i pridonosi normalizaciji kako bismo se uskoro, nadajmo se, mogli opet bezbrižno sastajati”, dodao je.

Predsjedniku Van der Bellenu cijepljenje je, inače, odobreno kao i svim drugim građanima. Prvo se prijavio online prijavom na platformu za cijepljenja Grada Beča a prošlog tjedna je dobio termin kad se može cijepiti i gdje. Danas je u dogovoreno vrijeme i došao na dogovoreno mjesto kako bi primio prvu dozu cjepiva Pfizer/BioNTech.

https://twitter.com/vanderbellen/status/1380503308419338243

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad  

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama