Oglas

Indija: U požaru u bolnici poginulo desetero novorođenčadi

author
Anadolija
09. jan. 2021. 09:36
beba nogice
morgueFile | morgueFile

Najmanje desetero novorođenčadi smrtno je stradalo u požaru koji je izbio u bolnici u indijskoj saveznoj državi Maharashtri.

Oglas

“U Odjelu za novorođenčad bilo je smješteno 17 beba. Spašeno je sadam beba, a deset ih je smrtno stradalo“, saopćio je predstavnik bolnice Pramod Khandate.

Požar je izbio u Općoj bolnici u Bhandari i to u ranim jutarnjim satima.

Nadležne institucije pokrenule su istragu o uzrocima požara, a premijer Indije Narendra Modi uputio je poruke sućuti porodicama stradalih beba.

“Srceparajuća tragedija u Bhandari, Maharashtri u kojoj smo izgubili mlade živote. Nadam se u brz oporavak povrijeđenih“, poručio je Modi.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama