Oglas

Njemačka: Automobilom naletio na grupu ljudi, poginule dvije osobe

author
Anadolija
16. mar. 2021. 12:03
njemačka policija
Caroline Seidel / dpa / AFP / Ilustracija | Caroline Seidel / dpa / AFP / Ilustracija

Automobil je u utorak naletio na grupu ljudi u istočnonjemačkom gradu Leipzigu, pri čemu su poginule dvije osobe, a još dvije su povrijeđene, saopćeno je iz policije.

Oglas

Vlasti vjeruju da je riječ o nesreći. Nije bilo jasno šta je dovelo do incidenta u utorak ujutro.

Automobil je vozio pedesetogodišnjak, javila je novinska agencija DPA. Trenutni nema informacija o identitetu žrtava.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama