Njemačka: Automobilom naletio na grupu ljudi, poginule dvije osobe

Automobil je u utorak naletio na grupu ljudi u istočnonjemačkom gradu Leipzigu, pri čemu su poginule dvije osobe, a još dvije su povrijeđene, saopćeno je iz policije.
Oglas
Vlasti vjeruju da je riječ o nesreći. Nije bilo jasno šta je dovelo do incidenta u utorak ujutro.
Automobil je vozio pedesetogodišnjak, javila je novinska agencija DPA. Trenutni nema informacija o identitetu žrtava.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas