Srušila se stambena zgrada u Harkovu nakon napada ruske vojske (VIDEO)

Četiri osobe su poginule nakon ruskih bombaških napada na grad Harkov, rekao je njegov gradonačelnik.
Oglas
"Okupatori su ubili dijete na igralištu. Najmanje tri osobe u tom području su povrijeđene", rekao je Ihor Terekhov na Telegramu.
U industrijskoj četvrti tri osobe su poginule nakon što je pogođena i zapaljena zgrada od 12 spratova, dodao je on.
Na internetu se pojavio I video koji prikazuje djelimično urušavanje zgrade nakon granatiranja.
Guverner Harkova je rekao da je najmanje 28 ljudi povređeno i dodao da je devojčica koja je umrla imala 14 godina.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas