U Indiji još 2.263 osobe umrle, i dalje nedostaje medicinskog kiseonika

Indija je registrovala 332.730 inficiranih virusom korona u prethodna 24 sata, što je rekordan broj u svijetu drugi dan uzastopno, saopštilo je Ministarstvo zdravlja.
Oglas
Istovremeno je broj umrlih od Covida-19 porastao za 2.263, što je, takođe, najviše u jednom danu do sada i dostigao 186.920.
Ukupni broj potvrđenih slučajeva zaraze u Indiji sada je premašio 16 miliona.
Najmanje dvije bolnice u glavnom gradu Nju Delhiju ostale su skoro potpuno bez medicinskog kiseonika u vrijeme velike zdravstvene krize u nekoliko indijskih država.
Mnogo ljudi je umrlo dok su čekali kiseonik, a većina kreveta na odjeljenjima za intenzivnu njegu u Nju Delhiju je puna, prenio je BBC.
Premijer Narendra Modi održaće tokom dana sastanke sa glavnim ministrima indijskih država i proizvođačima kiseonika.
Zdravstveni centar "Maks" saopštio je jutros na "Tviteru" pod oznakom "SOS" da čeka zalihe kiseonika duže od sedam sati u svoje dvije bolnice u Nju Delhiju, u kojima leži 700 pacijenata.
U predgrađu Mumbaja dogodio se požar u bolnici za pacijente oboljele od Covida-19 i poginulo je najmanje 12 ljudi, saopštili su zvaničnici.
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas