Alešević za N1 o snimku: Lično sam snimao, dostavljeno je međunarodnoj zajednici Vijesti | 23. maj. | 0
"Ambasada SAD poziva pojedine ljude pojedinačno, ja to smatram nedobronamjernim" Vijesti | 23. maj. | 0