Oglas

Suljagić odgovorio Izetbegoviću na telegram saučešća Obami

author
N1 BiH
14. jun. 2016. 12:50
>
12:58
suljagic dva nd
N1 | N1

Nakon što je Bakir Izetbegović uputio telegram saučešća Barracku Obami povodom krvoprolića u Orlandu, reagovao je bivši član DF-a i sadašnji član Građanskog saveza BiH, Emir Suljagić.

Oglas

"Vaša ekselencijo, s velikom tugom i žaljenjem primio sam vijest o terorističkom aktu koji je počinjen u Orlandu, na Floridi.

Želio bih da u ime Predsjedništva Bosne i Hercegovine, kao i u svoje lično ime, uputim izraze najiskrenijeg saučešća Vama i američkom narodu, te prije svega porodicama i prijateljima žrtava, a povrijeđenim poželim skori oporavak.
Molim Vas, Ekselencijo, da primite izraze mog dubokog poštovanja.

Bakir Izetbegović", naveo je u telegramu Izetbegović na šta je Suljagić regovao:

"Al' ovi pederi u Bosni, oni neka to ipak ispoljavaju u svoja četiri zida, jel' de?"

https://twitter.com/suljagic2014/status/742630422379646977

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama