
Uprkos odluci Ustavnog suda BiH o privremenoj zabrani održavanja referenduma i pozivima međunarodne zajednice da se referendum odgodi, glasanje je počelo jutros .
Oglas
Građani koji imaju pravo glasa se mogu izjašnjavati na ukupno 1.886 glasačkih mjesta.
Povećane su mjere sigurnosti, a za sada sve protiče bez bilo kakvih incidenata i problema. Inače, jutros u Banjaluci otvoreno je 267 glasačkih mjesta.
Osigurana su četiri mobilna tima. Glasa se od sedam sati, za sada nema gužvi.
I građani Banjaluke glasaju od jutros.
- "Neka svako kaže svoje, što mu pripada",
- "Za RS, za ime Republike Srpske",
- "Sve će biti DA, ostaje Republika, ostaje dan. To nam ne može niko uskratiti", poruke su građana povodom glasanja.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas