Oglas

Počelo glasanje u Banjaluci: "Ovo je za ime RS-a"

author
N1 BiH
25. sep. 2016. 10:51
>
10:54
referendum 9
N1 | N1

Uprkos odluci Ustavnog suda BiH o privremenoj zabrani održavanja referenduma i pozivima međunarodne zajednice da se referendum odgodi, glasanje je počelo jutros .

Oglas

Građani koji imaju pravo glasa se mogu izjašnjavati na ukupno 1.886 glasačkih mjesta.

Povećane su mjere sigurnosti, a za sada sve protiče bez bilo kakvih incidenata i problema. Inače, jutros u Banjaluci otvoreno je 267 glasačkih mjesta.

Osigurana su četiri mobilna tima. Glasa se od sedam sati, za sada nema gužvi.

I građani Banjaluke glasaju od jutros.

- "Neka svako kaže svoje, što mu pripada",

- "Za RS, za ime Republike Srpske",

- "Sve će biti DA, ostaje Republika, ostaje dan. To nam ne može niko uskratiti", poruke su građana povodom glasanja.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama