Oglas

Pogledajte šta je poručio Dodik nakon glasanja (VIDEO)

author
N1 BiH
25. sep. 2016. 12:45
>
12:49
dodik glasanje
N1 | N1

Predsjednik RS-a Milorad Dodik glasao je na današnjem referendumu u RS-u po pitanju Dana Republike Srpske.

Oglas

"Mogu da izrazim potpuno zadovoljstvo jer će narod u RS-u ostvariti svoje pravo da se opredjeli vezano za referendumsko pitanje i posebno u činjenici da se sve održava u mirnoj i svečanoj atmosferi. Ljudi na biračkim mjestima izražavaju radost jer mogu da glasaju", kazao je Dodik nakon glasanja.

Prema podacima sa 87.93% glasačkih mjesta koja obuhvataju 87.46% svih registrovanih glasača u Republici Srpskoj do 09:00 časova je glasalo 77.015 glasača, odnosno 6.31% svih registrovanih glasača.

Najveća izlaznost je zabilježena u Šekovićima (11.99%), Han Pijesku (10.86%), Rogatici (10.57%), Trnovu (10.47%) i Istočnom Starom Gradu (10.24%).

Izlaznost u Banja Luci do 09:00 časova je 7.48%.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama