Oglas

Vandredni sastanak zbog problema u GRAS-u

author
FENA
22. nov. 2016. 12:58
>
12:59
aa_picture_20150512_5304274_high
Anadolija | Anadolija

U Kantonalnom javnom komunalnom preduzeću GRAS počeo je vanredni sastanak zbog problema koji su se nagomilali u tom preduzeću.

Oglas

Na sastanku  će, kako je ranije najavljeno, ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Mujo Fišo s direktorom GRAS-a Avdom Vatrićem, članovima Uprave preduzeća i sindikalistima razgovarati o aktuelnim problemima.

Između ostalog, riječi će biti  o sigurnosti putnika u vozilima GRAS-a, kao i o tužbama radnika i aukciji na kojoj bi GRAS mogao ostati bez više od 30 vozila, a što bi dovelo do saobraćajnog kolapsa u glavnom gradu Bosne i Hercegovine.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama