Oglas

Putnica pala iz tramvaja, obustavljen saobraćaj u Sarajevu

author
N1 BiH
05. dec. 2016. 14:11
>
14:13
15321463_10154328422022979_1046319844_o(1)
N1 | N1

Tramvajski saobraćaj u Sarajevu bio je obustavljen više od pola sata na potezu od Čengić Vile do Tehničke škole, nakon što je putnica pala prilikom izlaska iz tramvaja, potvrđeno je za N1 u GRAS-u.

Oglas

Zbog nesreće koja je prijavljena u 12:35 zabilježene su velike gužve na tramvajskim stajalištima prema centru grada.

U Operativnom centru MUP-a KS rečeno je da su policija izvršila uviđaj, te da je putnica zadobila lakše tjelesne povrede.

Nakon uviđaja saobraćaj je normalizovan.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama