Oglas

GRAS postupio po mjerama Vlade KS, putnika manje nego inače

author
N1 BiH
25. dec. 2016. 13:18
>
13:20
aa_picture_20150512_5304278_high
Anadolija | Anadolija

Na sastanku koji je sinoć održan u Vladi Kantona Sarajevo, donesena je odluka o besplatnoj vožnji tramvajima i trolejbusima GRAS-a sve dok traje uzbuna. Također, bit će povećan broj tramvaja i trolejbusa.

Oglas

Kontaktirali smo GRAS da nam kažu kakvo je stanje u saobraćaju tokom prvog dana restrikcija uvedenih jučer.

"Mi smo postupili po mjerama Vlade KS. U potpunosti smo odgovorili zahtjevu. Povećan je broj vozila, pogotovo tramvaja i trolejbusa", kazala je za N1 Samira Kadić rukovodilac Službe za odnose s javnošću.

"Od jutros imamo manji broj putnika nego uobičajeno. Ipak, nedjelja je u pitanju - uvijek je tada manje putnika. Kolege mi javljaju da je stanje u GRAS-ovim vozilima tavo da svi putnici sjede, i da nema gužvi", izjavila je za N1.

U izjavi za N1 Kadić je kazala da se tokom dana ne očekuje da bude većih zahtjeva kada je javni gradski saobraćaj u pitanju.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama