Priča iz Šerića: Voda odnijela sve, dobri ljudi donijeli

Prošlo je više od šest mjeseci nakon poplava i život u Šerićima kraj Zenice polako se vraća u normalu. Mještani su jedino u strahu od snijega i padavina zbog regionalnog puta koji vodi prema selu. Ekipa N1 uvjerila se da će gotovo sve ugrožene porodice zimu dočekati u toplom.
Oglas
[caption id="attachment_44017" align="alignnone" width="750"]
Danas, zahvaljujući pomoći, imaju nove domove.Zimu će dočekati u toplom. Zahvalni su porodici, donatorima, dobrim ljudima i opštinskim vlastima.
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas