Oglas

Priča iz Šerića: Voda odnijela sve, dobri ljudi donijeli

author
Milica Vučetić
08. dec. 2014. 18:36
>
20:06
habiba i milica u sericima
N1 | N1

Prošlo je više od šest mjeseci nakon poplava i život u Šerićima kraj Zenice polako se vraća u normalu. Mještani su jedino u strahu od snijega i padavina zbog regionalnog puta koji vodi prema selu. Ekipa N1 uvjerila se da će gotovo sve ugrožene porodice zimu dočekati u toplom.

Oglas

[caption id="attachment_44017" align="alignnone" width="750"]

Danas, zahvaljujući pomoći, imaju nove domove.Zimu će dočekati u toplom. Zahvalni su porodici, donatorima, dobrim ljudima i opštinskim vlastima.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama