Oglas

Inzko: Audiosnimak Cvijanovićeve bih poslao u Njemačku

author
FENA
12. dec. 2014. 11:36
>
11:38
valentin inzko n1_1
N1 | N1

Visoki predstavnik u BiH Valentin Inzko izjavio je danas u Banjoj Luci da bi on, da se njemu desio "audiosnimak na kojem premijerka RS-a Željka Cvijanović, navodno, govori o 'kupovini poslanika'“, poslao taj snimak u Njemačku, gdje bi eksperti utvrdili sve u vezi s tim snimkom.

Oglas

[caption id="attachment_21317" align="alignnone" width="750"]



I predsjednik Narodne skupštine RS-a Nedeljeko Čubrilović je dodao da je to posao za nadležne institucije te da se ne može nagađati da li je bilo trgovine poslanicima ili ne.

"Ako ima trgovine, treba da odgovara onaj ko je trgovao", rekao je Čubrilović.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama