Oglas

U Sarajevu iz šina iskočio tramvaj pun putnika

author
N1 BiH
03. mar. 2017. 15:25
>
15:27
600_1488546933tramvaj_12
Čitatelj/Faktor.ba | Čitatelj/Faktor.ba

Danas je u sarajevskom naselju Nedžarići u pravcu Ilidže došlo do iskakanja tramvaja iz šina, potvrđeno je za N1 u GRAS-u. Povrijeđenih osoba nije bilo.

Oglas

Iz, još uvijek, nepoznatih razloga došlo je do iskakanja tramvaja iz šina danas u 13:23.

"Tramvajski saobraćaj saobraća preko okretnice Čengić Vila, a od Čengić Vile do Ilidže putnike prevoze autobusi", rekli su u GRAS-u.

Povrijeđenih osoba nije bilo.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama