Oglas

Vučić: Običan narod mi ništa ne bi dobacivao u Sarajevu

author
FENA
14. mar. 2017. 14:15
>
14:16
Tan2017-2-20_145419838_3
TANJUG/Jaroslav Pap | TANJUG/Jaroslav Pap

Srbijanski premijer Aleksandar Vučić izjavio je kako u četvrtak putuje u Sarajevo bez straha te da ne želi vjerovati u priče o planiranom napadu koje prenose pojedini mediji.

Oglas

U izjavi novinarima Vučić je rekao kako ne želi vjerovati da je takvo nešto moguće te da putuje opterećen problema koje treba rješavati u ime Srbije, a ne sobom, javlja Tanjug.

"Znam da će me čuvati stotine ljudi iz njihove policije. Nemam nikakav strah i bojazan. Da me puste da šetam slobodno kroz narod siguran sam da mi niko od običnog naroda ne bi ništa dobacio", naglasio je Vučić.

Ponovio je kako se osjeća apsolutno sigurno i da ga ne zanimaju priče o napadu.

"Interesira me samo što možemo da uradimo za našu zemlju. Ne podnosim političare koji misle samo na sebe, a ne na zemlju , kazao je Vučić.

Vučić će u četvrtak u Sarajevu sudjelovati na sastanku premijera zemalja zapadnog Balkana.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama