Oglas

"Odugovlače sa ukidanjem privilegija za vozila pod pratnjom"

author
N1 BiH
20. apr. 2017. 20:00
>
22:39
Sequence 01.Still008
N1 | N1

Nije nikakva tajna koja četiri poslanika su tražila da se odugovlači sa ukidanjem privilegije da vozila pod pratnjom imaju prednost nad vozilima hitne pomoći i drugih hitnih službi.

Oglas

Izjavio je to Damir Arnaut, poslanik SBB-a u državnom parlamentu koji je predložio da se Zakon o bezbjednosti saobraćaja mijenja upravo u ovom članu.

Arnaut ih je prozvao u parlamentarnoj raspravi, ne želeći u kameru reći njihova imena. Ipak, mimo kamere je rekao da se radi o Mladenu Bosiću, Staši Košarcu, Nikoli Lovrinoviću i Šemsudinu Mehmedoviću. Arnaut je dodao da se ovdje radi o ljudskim i neljudskim standardima.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama