Oglas

Nesreća u Sarajevu, dva radnika povrijeđena

author
N1 BiH
16. maj. 2017. 19:24
>
19:25
Sequence 01.Still010
N1 | N1

Dva radnika povrijeđena su danas popodne u krugu firme Centrotrans Tranzit u sarajevskom naselju Stup.

Oglas

Potvrđeno je to za N1 iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.

''Povrijeđena su dva radnika, a stepen povreda još uvijek se utvrđuje'', kratko su nam kazali.

Više informacija bit će poznato naknadno.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama