
Predsjedavajući Vijeća ministara BiH dr. Denis Zvizdić sastao se danas u Sarajevu sa visokim predstavnikom u BiH Valentinom Inzkom.
Oglas
Razgovarali su o aktuelnoj ekonomskoj i političkoj situaciji u Bosni i Hercegovini, kao i o mogućim modelima rješavanja neperspektivne vojne imovine.
Predsjedavajući Zvizdić je upoznao visokog predstavnika i o predstojećim susretima sa premijerima iz regije, kao i o Samitu o Zapadnom Balkanu koji će se naredne sedmice održati u italijanskom gradu Trstu.
N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
NAJČITANIJE
Oglas
Oglas
Najnovije
Oglas