Oglas

Sastanak Zvizdića sa visokim predstavnikom Inzkom

author
N1 BiH
04. jul. 2017. 14:51
>
14:53
Zvizdic-Inzko 04-07-17 001
N1 | N1

Predsjedavajući Vijeća ministara BiH dr. Denis Zvizdić sastao se danas u Sarajevu sa visokim predstavnikom u BiH Valentinom Inzkom.

Oglas

Razgovarali su o aktuelnoj ekonomskoj i političkoj situaciji u Bosni i Hercegovini, kao i o mogućim modelima rješavanja neperspektivne vojne imovine.

Predsjedavajući Zvizdić je upoznao visokog predstavnika i o predstojećim susretima sa premijerima iz regije, kao i o Samitu o Zapadnom Balkanu koji će se naredne sedmice održati u italijanskom gradu Trstu.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama