Oglas

Na području Sarajeva poplavljeno blizu 150 objekata

author
N1 BiH
19. jan. 2015. 14:37
>
14:43
poplave osjek1
N1 | N1

Zbog obilnih padavina koje su neprestano padale od nedjelje poslijepodne na području Sarajeva poplavljeno je blizu 150 stambenih kuća. Pripadnici Civilne zaštite u saradnji sa članovima Profesionalne brigade Sarajevo evakuirali su dvije žene iz njihovih kuća.

Oglas

[caption id="attachment_67167" align="alignnone" width="750"]

 mještana.

[caption id="attachment_67172" align="alignnone" width="750"]

Mještani su ogorčeni jer ovakve poplave im se dešavaju svake godine nekoliko puta.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama