
Zbog obilnih padavina koje su neprestano padale od nedjelje poslijepodne na području Sarajeva poplavljeno je blizu 150 stambenih kuća. Pripadnici Civilne zaštite u saradnji sa članovima Profesionalne brigade Sarajevo evakuirali su dvije žene iz njihovih kuća.
Oglas
[caption id="attachment_67167" align="alignnone" width="750"]
mještana.
[caption id="attachment_67172" align="alignnone" width="750"]
Mještani su ogorčeni jer ovakve poplave im se dešavaju svake godine nekoliko puta.
Više tema kao što je ova?
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas