Oglas

Zvizdić razgovarao sa Dianom Zelenikom

author
N1 BiH
29. sep. 2017. 18:56
>
18:58
dz
N1 | N1

Predsjedavajući Vijeća ministara BiH Denis Zvizdić nastavio je danas sastanke s parlamentarcima, kako bi razgovarao o eventualnoj podršci za prijedlog seta Zakona o akcizama.

Oglas

On je danas razgovarao s Dianom Zelenikom, zastupnicom u Zastupničkom domu Parlamenta BiH, iz reda hrvatskog naroda (HDZ 1990).

Saglasili su se da su ovakvi sastanci značajni i korisni i da se u procesu usvajanja ovog izuzetno važnog zakona mora povećati transparentnost.

Zvizdić je rekao da će i tokom naredne sedmice nastaviti razgovore i s drugim klubovima, ali i sa svim akterima koji su bitni u ovom procesu usvajanja ovog izuzetno važnog zakona, saopćeno je iz Vijeća ministara BiH.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.

Više tema kao što je ova?

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare

Pratite nas na društvenim mrežama